| Type | Eiwitschok |
|---|---|
| Milieuvoorwaarde | Semi-buiten |
| Betaling | De Kaart enz. van de muntstuknota |
| Lastensysteem | Kredietkaart |
| Functie | Het verwarmen, het Koelen |
| Macht | 800W |
|---|---|
| Kleur | pas aan |
| Capaciteit | 30kg |
| Afmeting | 700 (L) *790 (W) *2050 (H) |
| Betalingssysteem | Bill&QR code&VIP kaart |
| Type | Voedsel en Dranken |
|---|---|
| Milieuvoorwaarde | Binnen |
| Betaling | muntstukken |
| Steekproeven | US$ 500/Piece 1 Stuk (Min.Order) |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Type | Voedsel en Dranken |
|---|---|
| Milieuvoorwaarde | Binnen |
| Betaling | muntstukken |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | staal |
| Gewicht | 300Kg |
|---|---|
| Macht | 570w |
| Afmeting | 1480x825x1800mm |
| Capaciteit | 300 koppen |
| garantie | 1 jaar |
| Mislukkings Zelfopsporing | Zonder Mislukkings Zelfopsporing |
|---|---|
| Handelsmerk | YL |
| Productiecapaciteit | 50000 Reeksen Jaar |
| Touch screen | Het LEIDENE scherm |
| Type | Voedsel en Dranken |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Macht | 1500W |
| Afmeting | 133x102x208 cm |
| Capaciteit | 67 koppen |
| Macht | 400W 110-220V 50/60HZ |
|---|---|
| Afmeting | 1920*1180*855mm |
| Voordeel | Gemakkelijk Verrichtingshoog rendement |
| Gewicht | 360KG |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Macht | 1000w |
| Garantie | 1 jaar |
| Betalingswijze | klantgericht |
| Afmeting | 670*550*1770 |
|---|---|
| Voltage | 110V~220V |
| Sleutelwoord | grote capaciteit |
| Macht | 1800W |
| Kleur | Zwart |