| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Macht | 40-800W |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Onlineondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Specificatie | W1200*D880*H1950 MM. |
|---|---|
| Handelsmerk | Aangepast |
| Muntstukvultrechter | Muntstukcollector |
| Mislukkings Zelfopsporing | Met Mislukkings Zelfopsporing |
| Uitgebreid Voorzien van een netwerk | Steun Uitgebreid Voorzien van een netwerk |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Macht | 50W |
| garantie | Andere |
| Capaciteit | 60 soorten |
| Het scherm | 21.5 het Touche screen van HD LCD |
| Macht | 800W |
|---|---|
| Gewicht | 450KG, 400KG |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Drukvat |
| Afmeting (L*W*H) | 1200*880*1900mm |
| Macht | 1100W |
|---|---|
| Voltage | 220-240V, 50Hz |
| Juicingsmethode | Uitdrijving |
| Het koelen Methode | Luchtgekoelde vorst-vrij |
| Afmeting | 1244*890*1950mm |
| Materiaal | Het materiaal van de voedselrang |
|---|---|
| Voltage | 220v, 240V-110V, 50-60Hz |
| Afmeting (L*W*H) | 1200*880*1900 |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Eigengemaakt | 70-80 koppen |
| Macht | 800W |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Sap | 50-60 koppen |
| Gewicht | 300Kg |
| Voltage | 220V-110V, 50-60Hz |
| Type | Voedsel en Dranken |
|---|---|
| Milieuvoorwaarde | Binnen |
| Betaling | Mobiele Qr-Code |
| Lastensysteem | Muntstuk en Nota |
| Functie | Het koelen |
| Verwerkingstypes | Handelsmaatschappij |
|---|---|
| Voltage | 220v, 240V-110V, 50-60Hz |
| Afmeting (L*W*H) | 1200*880*1900mm |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Na de Garantiedienst | Videotechnische ondersteuning |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 1920 (H) *1320 (W) *855MM (D) |
| Productiecapaciteit | 1000PCS/Month |
| Vervoerpakket | Polywooden |
| Deel uit | Spiraalvormige Rol |