| Kleur | Gepaste kleur |
|---|---|
| Sleutelwoord | grote capaciteit |
| Gewicht | 300Kg |
| garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 300 koppen |
| Macht | 1800W |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Metaal |
| Afmeting | 670*550*1770 |
| Voordeel | Slim Systeem |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Afmeting | 1180mm*900mm*1800mm |
| Macht | Max Output 800W Geschatte 300W |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | Ongeveer 320KG |
|---|---|
| Voltage | AC220V/50Hz, bescherming tegen elektrische schok |
| Afmeting | 1935*1252*876mm |
| Vertoning | 21.5“, LG/AU/Innolux, capacitieve multi-aanraking |
| Helderheid | 350cd/m2 |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Macht | reserve: 250W, piek: 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | verse voedselAutomaten |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Afmeting | 990*850*1860 |
|---|---|
| suikerriet | 30-35 kg |
| Voltage | 240V-110V, 50-60Hz |
| garantie | 1 jaar |
| Gebruik | het drukken van fruit |
| Afmeting | 1180mm*900mm*1800mm, W1180*D900*H1800-MM. |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Gebruik | het drukken van fruit |
| Suikerriet | 100-120 |
| Gewicht | 300Kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Modelnummer | Iplay-L0076 |
|---|---|
| Type | Automaten |
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Macht | 500W |
| Garantie | 1 jaar |