| Grootte | 840*900*1600mm |
|---|---|
| Type | Automaten |
| Plaats van herkomst | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 45sec/cup |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Macht | 150, 150W |
| garantie | 1 jaar |
| Voltage | 110V/220V |
| Grootte | 125*83*230cm |
| Macht | 1000w |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Oranje Grootte | 4080mm |
| Afmeting | 1240*940*1950mm |
| Gebruik | Handelsgebruiken |
| Macht | 300W/2000W |
|---|---|
| garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Roestvrij staal, Plastiek |
| Output | 20 sinaasappelen/min |
| Afmeting | 1400*960*2100 |
| Macht | 600W wanneer het koelen, 150W wanneer niet het koelen |
|---|---|
| Gewicht | Ongeveer 320KG |
| Afmeting | 1935*1252*876mm |
| Netwerkvereisten | Steun die WIFI, 4G verbinden |
| garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaal winkelt, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van |
|---|---|
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Garantie | 1 jaar |
| Output | 20 sinaasappelen/min |
| Plaats van herkomst | China |
| Afbeelding | LCD-scherm |
|---|---|
| Betalingssysteem | Munt/rekening/kredietkaart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Temperatuurbereik | 2-10°C |
| Het koelen methode | Luchtkoeling |
| Grootte | MIDDEL |
|---|---|
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Materiaal | Metaal |
| Vertoning | Ja |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |