| Temperatuurwaaier | 0-10°C |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Afmeting | W1200*D880*H1950 MM. |
| Macht | 400W |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, en, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst Gebiedsinstallatie die, d |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Macht | reserve: 250W, piek: 800W |
| Productnaam | verse voedselAutomaten |
| Kooktijd | 90 Seconden |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Afmeting | W96cm*H190cm*D88cm/customized |
| Voedsel dat machine aanbrengt | het verse voedsel omvat vruchten, groenten, sap, enz. |
| Toepassing | Van het het Winkelcomplexhotel van de straatsupermarkt de Metropost |
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Macht | 1050W |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Fruit en saladeautomaten |
| Afmeting | 840*900*1600mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | Automaten |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Gewicht | 330 KG |
| Temperatuur | regelbaar, van 5C°/41F omhoog |
| Functie | SDK |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Kracht | reserve: 250W, piek: 800W |
| Temperatuurbereik | 0-10°C |
| garantie | 1 jaar |
| Verlichtingssysteem | Leiden |
|---|---|
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Kooktijd | jaren '90 |
| Temperatuurbereik | 0-10°C |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
| Materiaal | Metalen |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Kracht | reserve: 250W, piek: 800W |
|---|---|
| Grootte | Gemiddeld |
| Materiaal | Metalen |
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |