| Type | Automaten |
|---|---|
| Afmeting | W1200*D880*H1950 MM. |
| Macht | 400W |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurwaaier | 0-10°C |
| Gewicht | 330KG |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
|---|---|
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Functie | SDK |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| Kracht | reserve: 250W, piek: 800W |
|---|---|
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Verlichtingssysteem | Leiden |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| ModelNo. | Tx-VO001 |
|---|---|
| Uitgebreid Voorzien van een netwerk | Steun Uitgebreid Voorzien van een netwerk |
| Mislukkings Zelfopsporing | Met Mislukkings Zelfopsporing |
| Vervoerpakket | Vacuümverpakt in houten gevallen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verwerking | Juice Extractor |
|---|---|
| Toonzaalplaats | China |
| Marketing Type | Heet Product |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| Type | oranje citroen juicer |
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, Restaurant, Ho |
|---|---|
| Type | jus d'orange machie, jus d'orangetrekker |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Voordeel | Gemakkelijke Verrichtings Lage Kosten |
| Functie | De Pers van hoog rendementjuicer |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Voltage | 220V/110V |
| Certificering | ISO,CE |
| Modelnummer | sinaasappel juicer |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
|---|---|
| ModelNo. | Sy-T80 |
| G.W | 50kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |