| Functie | SDK |
|---|---|
| Grootte | MIDDEL |
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| Temperatuurwaaier | 0-10°C |
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Z08-1 (Sinaasappel), z08-2 (Grijs) |
| Afmeting (L*W*H) | 51L*46W*78H cm |
| Voltage | 110V 60HZ, 220V 50HZ, 110V 60HZ 220V 50HZ |
| Kerncomponenten | Motor |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
|---|---|
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsniveau | Minder dan 55dB |
| Verlichtingssysteem | Leiden |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
|---|---|
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Metalen |
| Kooktijd | jaren '90 |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Functie | SDK |
|---|---|
| Verlichtingssysteem | Leiden |
| Afbeelding | - Ja, dat klopt. |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
| Gewicht | 330kg |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
|---|---|
| macht | reserve: 250W, piek: 800W |
| Kooktijd | jaren '90 |
| Verlichtingssysteem | Leiden |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
|---|---|
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
| garantie | 1 jaar |
| Grootte | Gemiddeld |
| Kracht | reserve: 250W, piek: 800W |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 0-10°C |
| Functie | SDK |
| Verlichtingssysteem | Leiden |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | Z08-1 (Sinaasappel) |
| Afmeting (L*W*H) | 51L*46W*78H cm |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Buiten binnen | Binnen zonder luifel/Openlucht met luifel |
|---|---|
| Gewicht | 330kg |
| garantie | 1 jaar |
| Functie | SDK |
| Betalingssysteem | Muntstuk en Bill Acceptor |