| Gebruik | Winkelcomplex |
|---|---|
| Certificaat | Ce-certificaat |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | 2100*1400*960 mm |
| Touch screen | 21,6 Duim |
| Afmeting | W96cm*H190cm*D88cm/customized |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | het roze, blauw, kan worden aangepast |
| Temperatuur | regelbaar, van 5C°/41F omhoog |
| Fruitafmeting | 60- 90 MM. van diameter |
| Type | sapautomaat |
|---|---|
| Macht | 1100W |
| Voltage | 220-240V, 50Hz |
| Reservemacht | 680w |
| Monitor | 22-duim LCD het scherm |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Macht | 1050W |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting | 840*900*1600mm |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning |
| Grootte | 360*285*420MM |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Capaciteit | 80-100kg/u |
| Type | citrusvrucht juicer |
| Procedure | Het malen wijze |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Powe | 500W |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | 500W |
| Type | Automaten |
|---|---|
| Afmeting | 1180*900*1800, W1180*D900*H1800-MM. |
| Macht | 800W |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Geluidsniveau | minder dan 50dB |
| Kracht | 500 W |
| Verlichtingssysteem | LEIDENE Verlichting |
| Grootte | Gemiddeld |
| Het koelen methode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Spanning | 220 V |
| Geluidsniveau | minder dan 50dB |
| Controlesysteem | microcomputercontrole |
| Kleur | Zilver |
| ModelNo. | Jw-FC303 |
|---|---|
| Milieuvoorwaarde | Openlucht |
| Kleur | als beeld of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Vervoerpakket | Houten Pallet |