| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H) | 51L*46W*78H cm |
| Verleende naverkoop de Dienst | Onlineondersteuning |
| Kerncomponenten | Motor |
| Merknaam | Mr. Orange Juice |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Macht | 1500W |
| Garantie | 1 jaar, één jaar |
| Naam | oranje juicerautomaat |
| Gebruik | metropost |
| Verwerking | Juice Extractor, het drukken |
|---|---|
| Verwerkingstypes | sinaasappel, citroen |
| Voltage | 220V/110V |
| Afmeting (L*W*H) | 400Lx330Wx780H mm |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Lastensysteem | Bill+Coin+Card Lezer |
|---|---|
| Macht-van Bescherming | Met macht-van Bescherming |
| Macht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Koelsysteem | r134a koelmiddel |
| Afmeting (L*W*H) | 51L*46W*78H cm |
|---|---|
| Sapopbrengst | 45-55% |
| N.W/G.W | 48KG /56KG |
| De grootte van het schilvat | 10L*29D*26H cm |
| Verwerking | Juice Extractor |
| Kleur | Aangepast |
|---|---|
| Touch screen | 21,6 Duimlcd het Scherm |
| Afmeting | 133x102x208 cm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Compressor | Embraco |
| Afmeting | 990*850*1860, W990*D880*H1860-MM. |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | het drukken van fruit |
| Kleur | rood |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Toepasselijke Industrie | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Productieinstallatie, Voedsel & de Winkels van de |
|---|---|
| Toonzaalplaats | Brazilië, Marokko, Colombia, Maleisië |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Drukvat |
| Type | Automaten, de Automaat van de Liftlift |
|---|---|
| Macht | 900W |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | De Postwinkelcomplex van de hotelmetro |
| Gewicht | 400KG |